„Lietuvos energija“ aukcione pardavė NT objektų už 13,5 mln. eurų

2019-02-28

Vasario 28 d. vykusiame nekilnojamojo turto aukcione buvo parduoti penki „Lietuvos energijos“ grupės įmonei „NT Valdos“ priklausantys nekilnojamojo turto objektai už iš viso 13,5 mln. eurų, įskaitant PVM.

Tarp ketvirtadienį parduotų objektų yra biurų kompleksas sostinėje, adresu Aguonų g. 24 ir 26. Pastatų kompleksą, kurio plotas siekia 6,5 tūkst. kv. m., įsigijo UAB „Gedimino 46“ už 5,8 mln. eurų, įskaitant PVM.

„Pirmajame šių metų aukcione sėkmingai pavyko parduoti vieną brangiausiai vertinamų objektų. Geras šių metų startas mus optimistiškai nuteikia būsimiems aukcionams, kuriuose rinkai taip pat siūlysime gerose vietose esančius ir turinčius plėtros galimybes pastatus“, – sako „Lietuvos energijos“ finansų ir iždo tarnybos direktorius Darius Kašauskas.

Aukcione parduoti ir kiti patrauklūs objektai: pastatų kompleksas Klaipėdoje, Liepų g. 64 parduotas už 3,9 mln. eurų, įskaitant PVM. Kaune parduoti pastatai, esantys Chemijos g. 4 už 2,5 mln. eurų, įskaitant PVM ir Masiulio g. 16 – už 945 tūkst. eurų, įskaitant PVM. Aukcione taip pat parduotas Jurbarke, Užtvankos g. 9 esantys pastatai už 367 tūkst. eurų, įskaitant PVM.

Aukcioną, kuriame parduotas Aguonų g. 24 ir 26, Vilniuje esantis objektas, organizavo „Inreal“, kitų parduotų objektų aukcionus organizavo „Newsec“.

Šiais metais „NT Valdos“ ir toliau parduoda energetikos grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamą turtą, todėl pirkėjai yra kviečiami domėtis ir pasinaudoti šia galimybe.

Nuo 2016 m. „Lietuvos energija“ viešuosiuose aukcionuose ir konkursuose yra pardavusi nekilnojamojo turto už 90 mln. eurų, įskaitant PVM.