„Lietuvos energija“ aukcione rinkai pasiūlys NT objektų už 16 mln. eurų

2019-03-15

Vienai didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse „Lietuvos energija“ priklausanti bendrovė „NT Valdos“ balandžio 19 dieną vyksiančiame aukcione pasiūlys įsigyti 14 nekilnojamojo turto (NT) objektų už 16,1 mln. eurų, įskaitant PVM.

Šiame aukcione rinkai bus pasiūlytas ir 5,15 mln. eurų, įskaitant PVM, vertės biurų kompleksas P. Lukšio g., Vilniuje. Strategiškai patogioje Vilniaus vietoje, šalia svarbių sostinės transporto arterijų – Kalvarijų ir Ozo gatvių – sankryžos esantis biurų kompleksas rinkai buvo pasiūlytas ir vasario pabaigoje vykusiame aukcione. Nesulaukus pasiūlymų, pradinė objekto kaina sumažinta 5 procentais.

Aukcione taip pat bus parduodamas Motorų g. 2, Vilniuje esantis pastatų kompleksas. Jo pradinė kaina sieks 4,72 mln. eurų, įskaitant PVM. Pirkėjams bus pasiūlytas ir kitas sostinėje, Smolensko bei Panerių gatvių sankirtoje, esantis administracinės ir kitos paskirties pastatų kompleksas, kurio pradinė kaina – 4,25 mln. eurų, įskaitant PVM. Šių dviejų objektų pradinės pardavimo kainos taip pat sumažintos 5 procentais, palyginti su paskutiniame aukcione buvusiomis pradinėmis kainomis.

Nekilnojamojo turto aukciono metu bus parduodami objektai ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir kituose rajonuose. Pavyzdžiui, Molėtų rajone bus parduodami rekreacinės paskirties statiniai, investuotojams taip pat bus pasiūlyti objektai, esantys Šilutės, Trakų, Švenčionių bei kituose rajonuose.

Aukcioną, kuriame parduodamas P. Lukšio g. esantis objektas, organizuoja nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Inreal“, kitų parduodamų objektų aukcionus organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

Šiais metais „NT Valdos“ ir toliau parduoda energetikos grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamą turtą, todėl pirkėjai yra kviečiami domėtis ir pasinaudoti šia galimybe.

Nuo 2016 m. „Lietuvos energija“ viešuosiuose aukcionuose ir konkursuose yra pardavusi nekilnojamojo turto už 90 mln. eurų, įskaitant PVM.