„Lietuvos energija“ rinkai pasiūlys NT objektų už 11 mln. eurų

2019-05-6

Vienai didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse „Lietuvos energija“ priklausanti bendrovė „NT Valdos“ jau septynioliktajame aukcione rinkai pasiūlys nekilnojamojo turto objektų už 11,1 mln. eurų, įskaitant PVM, pradinę kainą.

Birželio 13 dieną vyksiančiame aukcione bus parduodami iš viso 13 objektų. Didžiausias iš jų – biurų kompleksas P. Lukšio g., Vilniuje, kuris siūlomas už 4,8 mln. eurų pradinę kainą, įskaitant PVM. Nuo praėjusio aukciono pradinė kaina sumažinta 7,4 proc.

Aukcione taip pat bus parduodamas Motorų g., Vilniuje esantis pastatų kompleksas. Jo pradinė kaina sieks 4,4 mln. eurų, įskaitant PVM – 6,9 proc. mažesne kaina nei anksčiau vykusiame aukcione. Rinkai taip pat bus pasiūlyta įsigyti objektų Molėtuose, Druskininkuose, Trakuose ir kituose Lietuvos miestuose bei rajonuose.

Aukcioną, kuriame parduodamas P. Lukšio g. esantis objektas, organizuoja nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Inreal“, kitų parduodamų objektų aukcionus organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

Šiais metais „NT Valdos“ ir toliau parduoda energetikos grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamą turtą, todėl pirkėjai yra kviečiami domėtis ir pasinaudoti šia galimybe.

Nuo 2016 m. „Lietuvos energijai“ priklausanti bendrovė „NT Valdos“ viešuosiuose aukcionuose ir konkursuose yra pardavusi nekilnojamojo turto už 94 mln. eurų, įskaitant PVM.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.

Šiuo metu funkciniai slapukai yra nenaudojami.

Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Šiuo metu reklaminiai slapukai yra nenaudojami.