„Lietuvos energija“ rinkai pasiūlys NT objektų už 11 mln. eurų

2019-05-6

Vienai didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse „Lietuvos energija“ priklausanti bendrovė „NT Valdos“ jau septynioliktajame aukcione rinkai pasiūlys nekilnojamojo turto objektų už 11,1 mln. eurų, įskaitant PVM, pradinę kainą.

Birželio 13 dieną vyksiančiame aukcione bus parduodami iš viso 13 objektų. Didžiausias iš jų – biurų kompleksas P. Lukšio g., Vilniuje, kuris siūlomas už 4,8 mln. eurų pradinę kainą, įskaitant PVM. Nuo praėjusio aukciono pradinė kaina sumažinta 7,4 proc.

Aukcione taip pat bus parduodamas Motorų g., Vilniuje esantis pastatų kompleksas. Jo pradinė kaina sieks 4,4 mln. eurų, įskaitant PVM – 6,9 proc. mažesne kaina nei anksčiau vykusiame aukcione. Rinkai taip pat bus pasiūlyta įsigyti objektų Molėtuose, Druskininkuose, Trakuose ir kituose Lietuvos miestuose bei rajonuose.

Aukcioną, kuriame parduodamas P. Lukšio g. esantis objektas, organizuoja nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Inreal“, kitų parduodamų objektų aukcionus organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

Šiais metais „NT Valdos“ ir toliau parduoda energetikos grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamą turtą, todėl pirkėjai yra kviečiami domėtis ir pasinaudoti šia galimybe.

Nuo 2016 m. „Lietuvos energijai“ priklausanti bendrovė „NT Valdos“ viešuosiuose aukcionuose ir konkursuose yra pardavusi nekilnojamojo turto už 94 mln. eurų, įskaitant PVM.