„Lietuvos energija“ aukcione pardavė NT objektų už 83,6 tūkst. eurų

2019-06-13

Birželio 13 dieną vykusiame nekilnojamojo turto aukcione buvo parduoti du „Lietuvos energijos“ grupės įmonei „NT Valdos“ priklausantys nekilnojamojo turto objektai iš viso už 83,6 tūkst. eurų, įskaitant ir PVM.

Aukcione buvo parduotas pastatas – sandėlis, esantis Marijampolės g. 22A, Šiauliuose už 81,7 tūkst. eurų, įskaitant PVM. Antrasis aukcione pardavinėtas pastatas – Švenčionyse esantis sandėlis aukcione parduotas už 1,9 tūkst. eurų, įskaitant PVM.

„Lietuvos energija“ nekilnojamojo turto aukcionuose toliau sėkmingai parduoda savo pagrindinėje veikloje nenaudojamą turtą, sukurdama finansinę naudą mūsų akcininkui – valstybei. Už parduotą turtą gautas lėšas planuojame nukreipti pagrindinei savo veiklai vystyti“, – sako „Lietuvos energijos“ finansų ir iždo tarnybos direktorius Darius Kašauskas.

Aukcioną, kuriame parduoti šie du objektai organizavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

„NT Valdos“ ir toliau parduoda energetikos grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamą turtą, todėl pirkėjai yra kviečiami domėtis ir pasinaudoti šia galimybe.

Visas „Lietuvos energijos“ nekilnojamasis turtas parduodamas taikant viešo pardavimo procedūras, kurios sudaro sąlygas nekilnojamojo turto objektus parduoti didžiausią kainą pasiūliusiems rinkos dalyviams.

Nuo 2016 m. „Lietuvos energija“ viešuosiuose aukcionuose ir konkursuose yra pardavusi nekilnojamojo turto už 94 mln. eurų, įskaitant PVM.