„Lietuvos energija“ aukcione pardavė NT objektų už 83,6 tūkst. eurų

2019-06-13

Birželio 13 dieną vykusiame nekilnojamojo turto aukcione buvo parduoti du „Lietuvos energijos“ grupės įmonei „NT Valdos“ priklausantys nekilnojamojo turto objektai iš viso už 83,6 tūkst. eurų, įskaitant ir PVM.

Aukcione buvo parduotas pastatas – sandėlis, esantis Marijampolės g. 22A, Šiauliuose už 81,7 tūkst. eurų, įskaitant PVM. Antrasis aukcione pardavinėtas pastatas – Švenčionyse esantis sandėlis aukcione parduotas už 1,9 tūkst. eurų, įskaitant PVM.

„Lietuvos energija“ nekilnojamojo turto aukcionuose toliau sėkmingai parduoda savo pagrindinėje veikloje nenaudojamą turtą, sukurdama finansinę naudą mūsų akcininkui – valstybei. Už parduotą turtą gautas lėšas planuojame nukreipti pagrindinei savo veiklai vystyti“, – sako „Lietuvos energijos“ finansų ir iždo tarnybos direktorius Darius Kašauskas.

Aukcioną, kuriame parduoti šie du objektai organizavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

„NT Valdos“ ir toliau parduoda energetikos grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamą turtą, todėl pirkėjai yra kviečiami domėtis ir pasinaudoti šia galimybe.

Visas „Lietuvos energijos“ nekilnojamasis turtas parduodamas taikant viešo pardavimo procedūras, kurios sudaro sąlygas nekilnojamojo turto objektus parduoti didžiausią kainą pasiūliusiems rinkos dalyviams.

Nuo 2016 m. „Lietuvos energija“ viešuosiuose aukcionuose ir konkursuose yra pardavusi nekilnojamojo turto už 94 mln. eurų, įskaitant PVM.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.

Šiuo metu funkciniai slapukai yra nenaudojami.

Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Šiuo metu reklaminiai slapukai yra nenaudojami.