Pirmajame 2020 metų aukcione „Ignitis grupė“ rinkai pasiūlys NT objektų už 170 tūkst. eurų

2019-12-12

Tarptautinei energetikos bendrovei „Ignitis grupė“ priklausanti įmonė „NT Valdos“ jau dvidešimt pirmajame aukcione rinkai pasiūlys įsigyti nekilnojamojo turto objektų už 170 tūkst. eurų, įskaitant PVM. Tai bus pirmasis „NT Valdų“ aukcionas 2020 metais.

Sausio 23 d. vyksiančiame aukcione iš viso bus parduodami 3 objektai, esantys skirtinguose šalies miestuose – Alytuje, Lazdijuose ir Pagėgiuose. Visų šių objektų pradinės kainos – 10 proc. mažesnės nei anksčiau vykusiame aukcione.

„NT Valdų“ aukcionai labiausiai domina investuotojus, ieškančius tvarkingo NT su gera grąža ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir Lietuvos regionuose.

„NT Valdos“ tęsia likusio, ankstesniuose aukcionuose dar neparduoto, energetikos grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamo nekilnojamojo turto pardavimą, todėl pirkėjai yra kviečiami domėtis ir pasinaudoti šia galimybe. Būsimąjį aukcioną, kaip ir ankstesniuosius, organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

Visas „Ignitis grupės“ nekilnojamasis turtas parduodamas taikant viešo pardavimo procedūras, kurios sudaro sąlygas nekilnojamojo turto objektus parduoti didžiausią kainą pasiūliusiems rinkos dalyviams.

Nuo 2016 m. „Ignitis grupei“ priklausanti bendrovė „NT Valdos“ viešuosiuose aukcionuose ir konkursuose yra pardavusi nekilnojamojo turto už daugiau nei 103 mln. eurų, įskaitant PVM.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.

Šiuo metu funkciniai slapukai yra nenaudojami.

Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Šiuo metu reklaminiai slapukai yra nenaudojami.