„Ignitis grupė“ pardavė paskutinius aukcione siūlytus NT objektus

2020-01-23

Tarptautinei energetikos bendrovei „Ignitis grupė“ priklausanti įmonė „NT Valdos“ ketvirtadienį, sausio 23 d., įvykusiame aukcione pardavė paskutinius aukcione siūlytus įsigyti nekilnojamojo turto objektus už daugiau nei 218 tūkst. eurų, įskaitant PVM. Pirkėjai jame įsigijo tris objektus, esančius skirtinguose šalies miestuose – Alytuje, Lazdijuose ir Pagėgiuose.

Du iš trijų aukcione pasiūlytų objektų buvo parduoti už aukštesnę nei pradinę kainą. Lazdijuose esančio NT objekto kaina aukciono metu pakilo 39 proc., o Alytuje – 30 proc.

„NT Valdos“ nuo 2016 m. iš viso įvykdė dvidešimt vieną aukcioną, o bendra aukcionuose ir viešuose konkursuose parduoto nekilnojamojo turto kaina sudaro daugiau nei 103 mln. eurų, įskaitant PVM.

Pasak aukcionus organizavusios tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovės J. Šilaikytės, „NT Valdų“ turtas sėkmingai realizuotas rinkoje dėl keleto priežasčių.

„Pirmiausia, parduotas turtas yra išties gerai prižiūrėtas, neapleistas bei sutvarkytas. Be to, dauguma NT objektų turi nuomininkus, todėl naujiems savininkams iš karto gali generuoti pajamas ir be pradinių investicijų. Trečia priežastis – vykdomi turto pardavimo aukcionai yra skaidrūs ir atviri, sudarantys vienodas sąlygas visiems pirkėjams bei užtikrinantys konkurencingą kainą. Apibendrinus galima pasakyti, kad „NT Valdų“ aukcionai labiausiai domino investuotojus, ieškančius tvarkingo NT su gera grąža visoje Lietuvoje“, – teigia J. Šilaikytė.

Aukcionuose buvo parduodamas energetikos grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamas nekilnojamasis turtas. Visas „Ignitis grupės“ nekilnojamasis turtas buvo parduodamas taikant viešo pardavimo procedūras, kurios sudaro sąlygas nekilnojamojo turto objektus parduoti didžiausią kainą pasiūliusiems rinkos dalyviams. Be to, tiesioginėje įmonės veikloje nenaudojamų NT objektų pardavimas viešo aukciono būdu sukūrė pamatuojamą finansinę naudą valstybei.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.

Šiuo metu funkciniai slapukai yra nenaudojami.

Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Šiuo metu reklaminiai slapukai yra nenaudojami.