Apie mus

Veikla

„NT Valdos“ priklauso valstybės valdomai energetikos įmonių „Ignitis grupei” ir buvo atsakingos už grupės pagrindinėje veikloje nenaudojamo nekilnojamojo turto valdymą, nuomą ir pardavimą.

Valdymas

VALDYBA:

Vidmantas Salietis, valdybos pirmininkas
AB „Ignitis grupė“, valdybos narys, komercijos ir paslaugų tarnybos direktorius

Jonas Rimavičius, valdybos narys
AB „Ignitis grupė“, Finansų ir investicijų valdymo departamento vadovas

 

VADOVAS:
Sigutė Dainienė, l.e.p. generalinė direktorė

Nulinė tolerancija korupcijai

„Ignitis grupėje“ veikia Antikorupcinė politika, nustatanti pagrindinius principus, kuriais vadovaujantis įmonių grupėje įgyvendinamos antikorupcinės priemonės.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.

Šiuo metu funkciniai slapukai yra nenaudojami.

Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Šiuo metu reklaminiai slapukai yra nenaudojami.